Black Light Theatre - TaFantastika

Discussion

Partneři

JURA Pražský přehled
Prague Experience BANUA Sphere card Profi úklid

 1. Jacqueline B. Marcus

  I saw Aspects of Alice last week while in Prague. I am interested in learning more about the artwork that was displayed in the hallway and entrance.

  Please let me know how I can see it online and discuss its purchase.

  Thank you.

  Jacqueline Marcus

 2. Ondřej Sýkora

  Doatek:
  Bohužel na pány Renče a Sedláčka na internetu není žádná možnost kontaktu, což mne velmi mrzí. Fecebook neužívám, krade duši, a tak Vás prosím- jděte jim příkladem!
  Děkuji O.Sýkora

 3. Ondřej Sýkora

  Dobrý den!
  Stránky Lucie Bílé odkazují na tento kontakt a tak prosím o prominutí, že píši sem.
  Lucie Bílé si moc dlouho vážím, jako živého anděla! Spíše tedy jako osobnosti stmelující společnost, ovšem z uměleckého světa který bývá klamem diváka (vč. jména!) a proto apeluji na vrácení nejvyššího státního vyznamenání které utrpělo díky současnému panu prezidentovi a umělcům, jež tento řád přijali (jeden dokonce hulvátsky v mikině a tričku=urážka občanů), neskutečnou degradaci! Jen stěží se tito lidé, kamarádi, mohou srovnávat např. se sirem N.Wintonem a jeho skutky ve prospěch české země! Pan prezident má právo udělit vyznamenání komu chce, ale kdo chce ho může také s pokorou nepřijmout. Vzorem Vám budiž p.ržisér Jan Němec který řád s díky vrátil!
  Situace mne velmi mrzí, věřím že věc dobře zvážíte.
  Přeji Vám, paní Lucie, mnoho zdraví, osobního klidu a skvělých dalších uměleckých počinů!!!
  S úctou k Vám i umění, Ondřej Sýkora.

 4. Veronika

  Dobrý den, je možné získat termíny , kdy bude lB hrát v muzikálu Adams Family? Jsme z Ostravy a dceři chci lístky na muzikál koupit k narozeniná.Dcera ji miluje a nerada bych ji tímto zklamala. Mod děkuji V. adámková

 5. Martin

  Bude Vaše divadlo vydávat na DVD muzikál Excalibur? A máte ještě nějaké suvenýry ke zmíněnému muzikálu?
  Děkuji Martin Bára

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *